vymáhání pohledávek Luxusní matrace Dřevěné postele Nábytek Uherské Hradiště Fotovoltaické elektrárny
BARDOG® - Výhradní dovozce krmiv pro Evropskou Unii, dovozce výrobků BENDE, FOKKER a Frank's Pro Gold
Internetový obchod - značkové krmivo pro psy, sportovní oblečení, kynologické pomůcky BENDE
Psí inzerce zdarma! bardog.cz
Prohledej stránky

Jestliže nemůžete najit to co hledáte, zkuste to přes vyhledávací pole. Prostě jen zadejte hledaný výraz a klikněte na obrázek lupy.

Rychlý kontakt

Mistrovství světa belgických ovčáků 2009

Ve dnech 7. -10. května 2009 se konalo v naší zemi 15. Mistrovství světa belgických ovčáků v krásném prostředí v Roudnici nad Labem. Tohoto mezinárodního závodu se zúčastnilo 90 závodníků z 23 zemí celého světa.

Na prvním místě se umístnil v jednotlivcích závodník z Německa pan Peter Scheker se psem Bendix vom Adlerauge s počtem bodů 291.

Na druhém místě byl pan Skogster Mia s Finska se psem Ch. Tr. Mecberger Chortoryiski s počtem bodů 291, zde rozhodla obrana, kde měl 97 bodů (vítěz měl 99 bodů).

Na třetím místě byl opět závodník z Německa pan Scherkl Edgar se psem Cayman vom Adlerauge s počtem bodů 286.

Náš nejlepší závodník se umístnil na pátém místě, byl to pan Mach Ladislav se psem CH.Tr. Octavius Malidaj s počtem bodů 284. Gratulujeme za krásné umístnění.

Výsledky zde

 

V družstvech se na prvním místě umístnilo Německo, na druhém místě Finsko a na třetím Švýcarsko. Naše družstvo obsadilo krásné čtvrté místo, také gratulujeme.

Jak jsme slíbily, že tento závod zdokumentujeme, tak vám do dvou dnů poskytneme exkluzivní záběry na videu z obran a poslušnosti a v dalších dnech na našich stránkách bude k vidění i ukázka ze zásahu policie České republiky, které si určitě nenechte ujít. Pes , který skákal z vrtulníku je z naší chovné stanice. Jmenuje se Cak Bajoal a sami uvidíte, jak mu to jde.