vymáhání pohledávek Luxusní matrace Dřevěné postele Nábytek Uherské Hradiště Výroba pálenic
BARDOG® - Výhradní dovozce krmiv pro Evropskou Unii, dovozce výrobků BENDE, FOKKER a Frank's Pro Gold
Internetový obchod - značkové krmivo pro psy, sportovní oblečení, kynologické pomůcky BENDE
Psí inzerce zdarma! bardog.cz
Prohledej stránky

Jestliže nemůžete najit to co hledáte, zkuste to přes vyhledávací pole. Prostě jen zadejte hledaný výraz a klikněte na obrázek lupy.

Rychlý kontakt

VIII.ročník obranářských závodů nejen služebních psů

Ve dnech 20.-22.6.2008 se uskutečnil v Pohořelicích VIII. Ročník Obranářských závodů nejen služebních psů „ O pohár ředitele MP Zlín ̋. Tato akce se konala v krásném prostředí rekreačního střediska Hájenka v Pohořelicích u Zlína.

Přihlášených bylo 20 psovodů se tří zemí . České republiky , Slovenska a Polska . Rozhodčí: J. Vrtěka a R. Kropáč Figuranti: M.Syrovátka a R. Vala Závodníci se utkali v těchto disciplínách: - cviky poslušnosti + revír objektu - noční zadržení

- revír terén ( v lese vyhledání figuranta)

- zákrok na vozidle (zadržení figuranta na korbě nákladního auta)

tart-1-img_0122.jpg

-zákrok v místnosti (zadržení figuranta v hospodě plné hlučících lidí) - hladké + kontrolní zadržení Všechny obrany byly předvedeny do ringového obleku.

tart-3-img_0188.jpg

 

I přes velké horko psovodi i jejich svěřenci odvedli skvělé výkony. Nemalý obdiv u diváků měli figuranti , kteří při teplotě 30°C v ringových oblecích zvládli bez problémů odfigurovat 20 psů. Stálo to mnoho potu , ale spokojenost s jejich výkony byla na straně psovodů i diváků. Krásně strávený víkend se zajímavou podívanou ocenili diváci bouřlivým potleskem při udílení cen.

tart-4-img_0245.jpg

Touto cestou chceme poděkovat všem zúčastněným za zajímavě strávený víkend. Jestli máte zájem podívejte se na některé momenty zachycené na fotkách.

Výsledky zde!