vymáhání pohledávek Luxusní matrace Dřevěné postele Nábytek Uherské Hradiště NOVÉ internetové stránky
BARDOG® - Výhradní dovozce krmiv pro Evropskou Unii, dovozce výrobků BENDE, FOKKER a Frank's Pro Gold
Internetový obchod - značkové krmivo pro psy, sportovní oblečení, kynologické pomůcky BENDE
Psí inzerce zdarma! bardog.cz
Prohledej stránky

Jestliže nemůžete najit to co hledáte, zkuste to přes vyhledávací pole. Prostě jen zadejte hledaný výraz a klikněte na obrázek lupy.

Rychlý kontakt

XII. ZIMNÁ ZÁHORÁCKA LIGA KYNOLÓGOV

Obranársky pretek - Skalica

Prvý obranársky pretek Zimnej Záhoráckej Ligy Kynológov sa konal 13.12.2008 v Skalici. Tak ako to väčšinou u kynologických akcií býva, len málo toho išlo podľa plánu ... tu trocha preháňam, pretože jediné čo nešlo podľa plánu bol výpadok rozhodcov. Niekoľko dní pred pretekom nám obidvaja prisľúbení rozhodcovia odstúpili, a tak sme urobili všetko čo sa dá, aby sme získali náhradu. Nakoniec sa nám však podarilo získať „len" jedného .. ale vďakabohu aj za toho.

Sobotné ráno nás príroda prekvapila hustou hmlou a navyše bol očakávaný aj príchod dažďa. Obavy zo zlého počasia nás však rýchlo prešli, keďže už o siedmej ráno sme sa začali schádzať na našom „cvičáku" a pomaly pripravovať všetko čo bolo treba. Chlapi kontrolovali prekážky, plynové bomby, parkovací plochu, navigačné tabule ... a ženy zasa pripravovali papierovačky, jedlo, hrnce, vodu a podobné veci.  

Pretekári sa začali schádzať okolo 7:30, zaregistrovali sa a išli si trocha poobzerať „plac", na ktorom mali predvádzať svoje výkony. Čakali sme príchod 16tich tímov psovod-pes, a tak sme plánovali začať čo najskôr, aby toho nebolo na jedného rozhodcu tak veľa. Nakoniec sme otvárali pretek s 15timi závodníkmi, keďže dvaja neprišli a jeden nebol vopred ohlásený. 

 

XII - skalice 00.doc

CELKOVÉ VÝSLEDKY skalica.doc